LIIVI RING (BUSSIJUHT REEDIK)
8.00 JÕGISOO (RING)
8.11 VARIKU
8.21 OHTLA
8.24 JÕESTE
8.28 MÕRDU
8.32 LIIVI
8.39 KULLAMAA KESKKOOL
LAISILLA-METSKOND-ÜDRUMA (BUSSIJUHT MEELIS)
8.10 LAISILLA
8.13 LEHTMAA
8.15 VAIKNA (SMITT, GILDEN)
8.18 METSKONNA TEEOTS
8.21 KULLAMETSA (SAARE)
8.31 SOO-OTSA
8.33 ÜDRUMA
8.38 SILLA
8.42 KULLAMAA KESKKOOL
SOOSALU-MAIDLA (BUSSIJUHT VELJO)
8.00 KURISOO (VÄLJASTE)
8.07 REINU-ANTSU
8.08 KLEBERG
8.15 SOONSEIN
8.20 MULGU
8.23 TÕNSTREM
8.24 JÕULU (LAANEMETS)
8.27 KÕRTSU
8.35 KULLAMAA KESKKOOL
RISTI-LEILA-KULLAMAA
8.20 RISTI
8.28 KUUSIKU
8.30 NUPU
8.32 KOKA
8.34 KIVISILLA
8.36 LEILA TÖÖKODA
8.38 KALJU
8.40 AUGUSTE (KOLUVERE)
8.45 KULLAMAA KESKKOOL
MÄRJAMAA-KULLAMAA
8.11 LEMMIKU
8.12 KIRIKUVÄRAVA
8.15 METSAVAHI
8.17 MAAVAHE
8.19 KÜKITA
8.12 TOOME
8.24 SIPA
8.26 SARAPIKU
8.28 LOODNA
8.29 JÜRI
8.31 AIMA
8.33 LAUKNA
8.34 VAIKNA
8.35 LAISILLA
8.37 KOLUVERE
8.41 KULLAMAA KESKKOOL
BUSSID SÕIDAVAD KOOLIPÄEVADEL KOJU JÄRGNEVATEL AEGADEL:
ESMASPÄEV 14.15 & 16.05
TEISIPÄEV-NELJAPÄEV 14.30 & 16.25
REEDE 11.50 & 14.30
Avaldatud 11.01.2021.
Viimati muudetud 05.09.2023.