Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Armas Merevoo

Füüsika
merevoo@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 kokkuleppel

Ervin Rannik

Ajalugu
Inimene ja õigus
Kodulugu
Kunstiajalugu
Ühiskonnaõpetus
Usundiõpetus
ervin.rannik@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 15.00 ja N 7. tund (eelneval kokkuleppel)

Heli Mäe

Inglise keel
Saksa keel
heli.mae@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel T ja N 8. tund

Inge Matteus

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
inge.matteus@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel E ja K 7. tund

Inge Rajaste

Inglise keel
Saksa keel
inge.rajaste@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T ja K hommikul alates kell 8.00 (eelneval kokkuleppel)

Juhan Lehepuu

Vene keel
juhanlehepuu@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E, T, K kokkuleppel

Kersti Nõu

Geograafia
Keemia
Loodusõpetus
kersti.nou@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K ja N 7. tund

Maarja Jõevee

Käsitöö
Kunstiõpetus
maarja.joevee@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E ja T kokkuleppel

Mai Jõevee

Bioloogia
mai@kullamaa.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Pille Nool

Ettevõtlus
pille.nool@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel E

Pirja Laanemets

Bioloogia
pirja.laanemets@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Riina Gilden

Õppe- ja arendusjuht
Rahvusvaheline projektiõpetus
riina.gilden@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

eelneval kokkuleppel E ja T 7. tund

Riina Leidsalu

Õpetaja
riina.leidsalu@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8. tund, N 7. tund

Tiina Kalda

Bioloogia
Turism
tiina.kalda@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kokkuleppel

Veikko Hallik

Tehnoloogiaõpetus
vekko@hot.ee

Vastuvõtuaeg:

T hommikul kell 8.15-8.50

Viive Karnau

Kehaline kasvatus
viive.karnau@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund

Õnnela Palmiste-Selberg

Klassiõpetaja
Matemaatika
onnela.palmiste-selberg@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T, K, N 7.- 8. tund

Ülle Tammearu

Muusikaõpetus
ulle.tammearu@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel