Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Kaidi Uueda

Direktor
4775755
kullamaa.kool@laanenigula.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eha Eindorf

Õppealajuhataja
4775754
ehaein@hot.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Pirja Laanemets

Huvijuht
pirja.laanemets@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Õpetajad (23)

Annika Altmäe

LÕK Matemaatika
annika.altmae@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eha Eindorf

Eesti keel
Kirjandus
ehaein@hot.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Maarja Jõevee

Käsitöö
Kunstiõpetus
maarja.joevee@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

N 7. tund

Mai Jõevee

Bioloogia
mai@kullamaa.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Juhan Lehepuu

Vene keel
juhanlehepuu@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Inge Matteus

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
inge.matteus@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

1. klass N 6.tund, 5.klass kokkuleppel

Armas Merevoo

Füüsika
merevoo@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 16.15 - 17.00 kokkuleppel

Heli Mäe

Inglise keel
Saksa keel
helimae65@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Pille Nool

Ettevõtlus
pille.nool@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kersti Nõu

Geograafia
Keemia
Loodusõpetus
Füüsika
nou.kersti@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Pirja Laanemets

Bioloogia
Karjääriõpetus
pirja.laanemets@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Reet Priimägi

Matemaatika
reet.priimagi@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T-R 7.46 ja K 7. tund

Inge Rajaste

Inglise keel
Saksa keel
inge.rajaste@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ervin Rannik

Ajalugu
Inimene ja õigus
Kodulugu
Kunstiajalugu
Ühiskonnaõpetus
Usundiõpetus
ervinrannik@hot.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Riina Gilden

Inimeseõpetus
Klassiõpetaja
Rahvusvaheline projektiõpetus
riina.gilden@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Riina Leidsalu

Õpetaja
riina.leidsalu@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K 7 - 8 tund

Tiina Kalda

Bioloogia
Turism
tiinakalda005@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

N kokkuleppel

Veikko Hallik

Tehnoloogiaõpetus
vekko@hot.ee

Vastuvõtuaeg:

N kokkuleppel

Viive Karnau

Kehaline kasvatus
viive.karnau.001@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Õnnela Palmiste-Selberg

Klassiõpetaja
Matemaatika
onnela.palmiste@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ülle Tammearu

Muusikaõpetus
y.tammearu@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiia Toomsalu

Abiõpetaja
Eesti keel
tiia.toomsalu@kullamaa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jaan Riisalu

Kehaline kasvatus

Töötajad (9)

Meeri Seiman

Sekretär
4775754
keskkool@kullamaa.ee


Jüri Roost

Majandusjuhataja
jyri.roost@gmail.com


Heli Altmäe

Kokk
4775754
heli.altmae@laanenigula.ee


Erika Matvei

Koka abi


Aadu Altmäe

Majahoidja


Viive Roost

Koristaja


Vaike Nurm

Koristaja


Reedik Post

Bussijuht


Meelis Raimet

Bussijuht

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.