Kohtumine sõpruskooliga

Дата создания 17.04.2023

Neljapäeval ja reedel võõrustasime oma Läti Praulienas Pamatskola sõpruskooli õpilasi ja õpetajaid. Neljapäeva õhtul andsime Kullamaa Kultuurimajas ühiskontserdi “Sõpruse sillad” ja õhtu lõpetasime diskoga.

Reedel toimusid meie ja Läti õpilastega koos töötoad. Meisterdati helkureid, tehti keemiakatseid ja õpiti fakte Eesti ja naaberriigi kohta. Peale töötubasid tegid meie kooli õpilased Läti õpilastele Kullamaal ringkäiku. Külastati Goldenbecki maja, jalutati läbi Rudolf Tobiase pargi ausamba ja mälestuskivide juurde, tutvustati Sitta Kodt Matzi ja Kullamaa kiriku ajalugu ning ringkäik lõppes Kullamaa tehisjärve ääres, kus mängiti discgolfi. Kui Kullamaa ringkäik oli tehtud, siis sõidutasime oma sõbrad Haapsalu piiskopilinnusesse.

Meil on siiralt hea meel, et oleme endale Praulienas Pamatskola sõpruskooliks saanud.

Дата последнего изменения 17.04.2023.