Aktus ja põnev projektõppepäev

Loomise kuupäev 13.06.2023

Algas suvevaheaeg!

Kooliaasta lõpetasime traditsioonilise aktusega.

Peale seda jagunesid õpilased ära viie erineva projekti vahel.

Projekt “Vesi” – tutvuti erinevate veekogudega ning seal varitsevate keskkonnaohtudega. Võeti veeproove, tutvuti veekogudes ja veekogude ümbruses elavate liikidega.

Projekt “Kevad” – loodusest leiti kevadmärkide ja sümmeetria leidmine looduses. Matka käigus koguti fotomaterjale, tehti kevadluulet ja koostati digiraamat.

Projekt “Kokkamine” – valmistati erinevatest toorainetest toitu. Üheskoos valmistati eelroaks

, pearoaks lasanje ja magustoiduks puuviljasalatit. Lisaks toiduvalmistamisele räägiti lauaetiketist, kaeti ühine laud ja söödi koos valmistatud toitu.

Projekt “Jalgrattamatk” – 20km pikkuse jalgrattamatka eesmärgiks oli värskendada oma teadmisi liiklusreeglitest. Ühtlasi külastati lähedalasuvaid vaatamisväärsusi – Ubasalu rändrahn, Iideva ohvrikivi ja Liivi kogukonnamaja).

Projekt “Kratt” – räägiti kes või mis on kratt, kratt Eesti folklooris, vaadati katkendit filmist “Kratt”. Valmistati taaskasutavatest materjalidest kratt.

Soovime kõikidele vahvat suvevaheaega!

Viimati muudetud 31.07.2023.