Öökool

Loomise kuupäev 26.01.2024

Eile toimus meie koolis juba 11. ÖÖKOOL. Koolimaja oli elevil õpilaste sigimist ja sagimist täis, sest tunde andsid erinevad külalisõpetajad. Teemad olid sel korral seinast seina.

Sügav kummardus:

Carine Jõevee, kes rääkis õpilastele suuhügieenist. Koos õpiti ka õigesti hambaid pesema.

Sven Veek, kes andis tunde päästja tööst ning lisaks räägiti tuleohutusest.

Kail Visla juhendamisel õppisid õpilased erinevaid mange mille abil vahetunde sisustada.

Ene-Ly Juganson/E4Crafts abil said kõik 1.-4. klassi õpilased disainida endale järjehoidja.

Galina Aruksaar, kes rääkis õpilastele esmaabist. Koos tehti praktiliselt läbi nii haavade sidumine kui ka inimese õigesse asendisse pööramine, et hingamisteed oleksid avatud.

Siret Kesküla juhendamisel lahendati erinevaid materjale kasutades teadusülesandeid.

Olev Peetris rääkis jahinduse teemal, näitas rajakaamera salvestusi, loomasarvi ja –nahku.

Anni Pea valmistas õpilastega Vabariigi Aastapäeva teemalisi suupisteid.

Pilleriin Laanemets tutvustas noortele ringmajanduse valdkonda.

Kristo Klementi rääkis inseneri tööst ja ettevõtja elust.

Helene Kristine Viita juhendamisel valmisid pressiteated ja uudised.

Kadi Mäe tutvustas noortele politsei tööd ja rääkis ka sellest, mida huvitavat toimub ja kuidas käib töö PPA-s.

Oleme tänulikud külalisõpetajatele, kes olid nõus meie öökoolis kaasa lööma!

Viimati muudetud 09.02.2024.