Saksakeelne kuuldemäng

Дата создания 30.03.2022

29. märtsil 2022 salvestasime lõpuklassi õpilastega saksakeelse kuuldemängu „Prinzessin Auguste Karoline Friederike Luise von Braunschweig-Wolfenbüttel“. Näidendi õppimisega alustasime 2019. aasta sügisel ja sellest pidi saama grandioosne lavastus 2020. a kevadel. Koroona tõttu lükkasime näidendi esitamist edasi kuni selgus, et rohkem kaugemale pole enam võimalik seda lükata, sest kümnendikest olid vahepeal saanud abituriendid ja kooli lõpp oli käega katsuda. Mõned osatäitjadki olid vahepeal koolist lahkunud, õnneks aitasid meid hädast välja õp Ervin Rannik ja õp Jaan Riisalu. Näidendi kirjutas õp Heli Mäe, salvestas Mari-Ann Liidemaa, osatäitjad olid 12. klassi õpilased Kelli Nurm, Mari-Ann Liidemaa, Raul Vahtmeister, Markos Eha ning õpetajad E. Rannik ja J. Riisalu. Kuuldemäng on ühtlasi suurepärane õppematerjal järgmistele õpilastele.

Дата последнего изменения 30.03.2022.