Kullamaa Spordiklubi

Дата создания 10.01.2023

Eesti Olümpiakomitee pidulikul auhinnagalal  „Spordiaasta Tähed 2022“ Alexela kontserdimajas tunnustati ka parimaid spordiklubisid, kelle valisid välja maakondlikud spordiliidud.

Oleme väga uhked, et tunnustuse pälvis ka Kullamaa Spordiklubi.

Spordiklubid loodi 90ndatel, enne seda oli koolis kehakultuurinõukogud. Kullamaa kooli spordiklubi tegutseb koos osavalla spordiklubiga. Klubi eestvedajad on aegade algusest olnud kehalise kasvatuse õpetajad – Vello Sirelpuu, Mai Jõevee, Peep Jõevee, Viive Karnau.

Spordiklubi peamiseks ülesandeks on spordielu juhtimine, kuhu kuuluvad järgmised ülesanded - võistluste korraldamine koolis ja vallas, võistlustel osalemine, treeningud/treeningute korraldamine, spordiinventari soetamine ja parimate tunnustamine.

Kullamaa Spordiklubi traditsioonilised sündmused on:

• 1968. aastal alguse saanud jüriööjooks;

• 1988. aastast maijooks;

• 2004. aastast rattakross;

• kooliolümpiamängud aastast 2000;

• vastlapäev;

• kaasabi kooli sünnipäeva korraldamisel.

Suuremate võistluste läbiviimisel on alati abiks ümbruskonna täiskasvanud, koolipere liikmed
ning vilistlased.

2023. aastal toimuvad sündmused:

• 21.04 jüriööjooks

• 6.05 maijooks

• 16.09 rattakross

Дата последнего изменения 10.01.2023.