Tunnustus meie vilistlasele

Дата создания 16.02.2023

Tartumaa kultuuritegijate tunnustamisel pälvis meie kooli vilistlane Hegert Leidsalu (33. lend) tiitli „Aasta Rahvakultuuri Sündmus“ möödunud kevadel toimunud Tartumaa tantsupeo „Päev Emajõel“ eest, olles nii idee autor, peakorraldaja kui ka üldjuht. Tõsisemalt nakatus Hegert tantsupisikuga 12. klassi jõulude paiku, kui klassiõde Birgit kutsus teda tantsima, sest Birgiti partner oli ära läinud. Ja nii see tantsuteekond õpetaja Riina Gildeni juhendamisel hoo sisse sai. Täna tantsib Hegert Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli põhirühmas. Igapäevaselt töötab ta aga Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonnas, kus tegeleb kultuurivaldkonna teenuste arendamisega. Tantsupeolt kingituseks saadud õunapuu tõi Hegert Kullamaale vanaema hoole alla kasvama.

Дата последнего изменения 16.02.2023.