Karjääripäev

Loomise kuupäev 18.03.2024

📌13. märtsil toimus Kullamaa Keskkoolis traditsiooniline karjääripäev Läänemaa 9. klasside õpilastele. Rõõm on, et Kullamaale jõudis selle päeval üle 80 noore üle Läänemaa.

💡Päeva avasid Kullamaa Keskkooli direktor Kaidi Uueda ja Lääne-Nigula valla haridusspetsialist Ave-Piia Rohtla.

💸Esimeseks külaliseks oli tuntud investeerimise asjatundja Rahakratt🕊, kes jagas oma teekonda nuljonärist miljonäri poole. Suurepärast huumorit ja noorte keelepruuki kasutades andis ta noortele edasi soovitusi, miks ja kuidas alustada investeerimisega juba täna.

🎼Teisena esinesid noortele ansambli Põhja-Tallinn solistid Johanna Randmann ja Jaanus Saks. Erinevate laulude vahele rääkisid nad noortele, kuidas unistada suurelt. Esinemine lõppes väga meeleolukalt, publik laulis kõva häälega suurimaid hitte kaasa. Lõpetuseks esitati laul „Meil on aega veel“, mis haakus meie karjääripäevaga väga hästi. Noortel on veel aega, et leida just see oma õige tee.

Peale lõunasööki toimusid karjääripäevalistele kaks töötuba. Töötubades tegeleti järgmiste teemadega:

⏰Ajajuhtimine ja õpistrateegiad

💻Projektijuhtimine

🧰Mis amet mulle sobib?

🔑Noorte osalusvõimalused

🗽Rahvusvahelised noortevahetused

Meil on väga hea meel, et karjääripäev läks korda ning toimub kindlasti ka järgmisel aastal. Loomulikult Kullamaa Keskkoolis 😎

Viimati muudetud 21.03.2024.