Kullamaa Keskkooli aasta õpetaja 2024

Loomise kuupäev 26.06.2024

Igal kevadel valitakse õpetajate, õpilasesinduse ja juhtkonna poolt välja kolm õpetajat, kes on õppeaasta jooksul eriliselt silma paistnud.

Aasta õpetaja 2024 nominendid olid Kersti Nõu, Siivi Jõgi ja Heli Mäe.

Kullamaa Keskkooli aasta õpetaja 2024 tiitli pälvis õpetaja Heli Mäe.

Õpetaja Heli on meie kooli aktiivne liige, kes teeb ja jõuab. Ta on meie kooli toonud väitluse tunnid ning korraldanud väitlusturniire nii õpilaste endi vahel kui ka õpilased versus õpetajad turniiri. Lisaks õpetamisele kuulub Heli KiVa meeskonda, tantsib õpetajate võimlemisrühmas, korraldab erinevaid tegevusi koolis ning lööb koolielus aktiivselt kaasa. Tema tunnid on alati põnevad, mitmekülgsed ja loomingulised. Heli tundides pole kunagi igav. Õpetaja Heli algatusel ja korraldusel toimus sel õppeaastal esimest korda Lääne-Nigula valla inglise keele olümpiaad. 

Palju-palju õnne õpetaja Helile!

Viimati muudetud 26.06.2024.