Tasuta treeningud NETFIT Noortepaketis koolilastele

Loomise kuupäev 15.03.2021

MyFitness koostöös Eesti Koolispordi Liiduga on avanud NETFIT online treeningute sektsiooni spetsiaalselt koolinoortele!

NETFIT Noortepaketiga liitumine on TASUTA koolinoortele üle Eesti vanuses kuni 19 eluaastat.

NETFIT Noortepakett võimaldab noortele ligipääsu kogu MyFitnessi NETFIT treeningute valikule ning peagi ka spetsiaalselt kooliõpilastele loodud online treeningutele.

NETFIT Noortepaketiga liitumiseks tuleb noortel pöörduda oma kooli kehalise kasvatuse õpetaja poole, kes jagab täpsemad juhised, kuidas paketiga liituda.

Peagi lisandub Noortepaketti 10 spetsiaalselt koolilastele loodud treeningut, mis on koostatud MyFitnessi ja Eesti Koolispordi Liidu poolt koostöös Eesti koolide kehalise kasvatuse õpetajatega.

Treeningud saavad olema mõeldud spetsiaaliselt 1.-9. klassi õpilastele ja sobivad hästi ka kehalise kasvatuse tunni asendamiseks distantsõppel. Treeningud keskenduvad jõu- ja vastupidavusharjutustele ning võimaldavad õpilasel kinnistada kehalise kasvatuse tunnis läbitavaid oskuseid.

Viimati muudetud 15.03.2021.