Väitlusturniir

Loomise kuupäev 09.02.2024

Teisipäeval toimus meie koolis väga tähtis sündmus- esimene väitlusturniir.

10.klassil on õppekavas aine väitlus, mille üks kohustuslik osa on osaleda turniiril. Novembris toimus Tallinnas vabariiklik algajate väitlusturniir, mis kahjuks suurele koroonalainele meie õpilaste jaoks, ära jäi.

Aga meie tubli väitlusõpetaja Heli leidis suurepärase lahenduse- korraldada oma väitlusturniir.

Teemaks oli “Väikseid maakoole Eestis ei tohiks sulgeda”. Tiimid valmistasid ette argumendid selle teema poolt ja vastu.

Väitlusvoorudes jälgisid õpilasi Eesti Väitlusseltsi kohtunikud Markus, Ellinor ja Aurelia, kes andsid punkte ning valisid välja parimad väitlejad.

Turniiri vaatlesid ka õpetajad, kes andsid õpilastele väga head tagasisidet. Täname õpetaja Heli väitluse maaletoomise eest Kullamaa Keskkooli. Oleme kindlal seisukohal, et väitluse teemaga jätkatakse ning seda tutvustatkse rohkematele õpilastele. Sest väitlust läheb vaja igal pool, mitte ainult koolitunnis.

Viimati muudetud 09.02.2024.